Węgiel Gdańsk

NASZ WĘGIEL, EKOGROSZEK

DOBRZE SIĘ SPALA I DAJE DUŻO CIEPŁA

Świadczymy usługi transportu i sprzedaży węgla kamiennego, w tym także ekogroszku. Ze składu opału w Gdańsku oferujemy sprzedaż węgla kamiennego produkcji krajowej (pochodzący m.in. z Kompanii Węglowej oraz Katowickiego Holdingu Węglowego) jak i zagranicznej w następującym asortymencie:

EKOGROSZEK

Dla Państwa wygody oferujemy ekogroszek luzem oraz workowany, możliwy jest także transport do siedziby Klienta. Proponujemy:
Ekogroszek JARET+ workowany po 25 kg;
Ekogroszek JARET+ luzem;
Ekogroszek JARET+ pakowany po 40 worków na palecie = 1000 kg.

GROSZEK

Groszek to tańsza alternatywa orzecha, którą oferujemy w gradacji 20-40 mm. Istnieje możliwość zakupienia węgla pakowanego w worki jak i luzem. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

ORZECH

Orzech występuje w granulacji 25-80 mm. Jest to węgiel średnio gruby, idealny do centralnego ogrzewania i nie tylko. Jest to asortyment najczęściej wybierany przez Klientów.

KOSTKA

Kostka jest węglem grubym, o gradacji 63-200 mm. Jeżeli zależy Państwu na dużej wydajności paliwa, to jest to idealny produkt dla Was.

MIAŁ WĘGLOWY

Miał posiadamy w wielkości 0-20 mm. Jest to paliwo wysokokaloryczne, które może być spalane samodzielnie lub jako domieszka do grubszego węgla lub drewna.

Ekogroszek Groszek Orzech
Ekogroszek - suchy, daje wysoką temperaturę...
Groszek - wysokokaloryczny, daje mało popiołu...
Orzech - wyjątkowa cena, bardzo dobre spalanie...